تبلیغات
سایت رسمی سریال جومونگ - خلاصه قسمت 16/شانزدهم سریال افسانه جومونگ

 

مطالب پیشین
نظرسنجی

کدام فیلم موفق تر بوده است؟
 
لوگوی دوستان
آرشیو ماهیانه
خبرنامه
شما می توانید با وارد كردن ایمیل خود در این قسمت از به روز شدن این وب سایت با خبر شوید .

 
اضافهحذف
بهترین مکان برای تبلیغات شما
خلاصه قسمت 16/شانزدهم سریال افسانه جومونگ

دسته :خلاصه قسمتهای سریال جومونگ ,

خوب همونطوری که دیدید جومونگ پیش سوسانو میاد و بهش پیشنهاد رفتن به کشور گوسان رو میده تا  با هم به کوه نمک برند و نمک بیارند . اما خوب ، دقیقا مطمئن نیستند که آیا چنین کوهی وجود داره یا نه . خلاصه سوسانو با کلی حرف زدن و صحبت با یون تابال موافقت رفتن به گوسان رو میگیره و بر خلاف تمامی تلاش ها و نگرانی هایی که اوته و سایونگ داشتند نظر یون تابال و سوسانو عوض نمیشه . او یی و ماری و هیوپ هم همسفر جومونگ میشند ........

به ادامه مطلب بروید

http://www.jumong.ir/photos/8141989-jumong.ir-p16-s1.jpg

جومونگ پیش بانو یوها میاد و برای رفتن ازش خدا حافظی میکنه و وقت خداحافظی یوها همون انگشتری رو که هموسو به اون داده بود رو به جومومنگ میده و میگه که این انگشتر رو به دختری بده که فکر میکنی دوسش داری . بعد از اون جومونگ پیش مو پال مو و موسونگ میره و میگه که در نبود من باید مراقب اوضاع باشید . مو پال مو هم از درست کردن یه شمشیر که قدرت زیادی نسبت به شمشیرهای دیگه داره باهاش صحبت میکنه و میگه این شمشیر اتفاقی درست شده و من نحوه صحیحش رو بلد نیستم . اما در آینده نزدیک یاد خواهم گرفت . 

http://www.jumong.ir/photos/444980-jumong.ir-p16-s2.jpg

گوم وا و بانو یوها با هم در مورد جومونگ و کارهاش صحبت میکنند و امیدوارند که بیرون موندن از قصر برای جومونگ آموزنده باشه . در همین حین یو می یول به اقامتگاه بانو یوها میاد و اسرار داره که ببینتش ، شاه یکم مخالفت میکنه و نمیذاره ، اما خلاصه اجازه میده و یو می یول هم میاد بهشون میگه که کمان دامول شکسته و این برای آینده بویو خطر داره . اما گوم وا ( شاه )  میگه که این کارها دیگه به قصر پیشگویی و شما مربوط نیست و همه چیز از این به بعد دست خودم هستش .

http://www.jumong.ir/photos/2062433-jumong.ir-p16-s3.jpg

یو می یولی هم به ظاهر برای نجات خودشونو بویو یه مراسم داخل قصر به پا میکنه . خلاصه  جومونگ و کاروان یون تا بال به رهبری سوسانو راهی سفر به  گوسان برای به دست آوردن نمک میشند . در وقت رفتن هم جومونگ به بویونگ قول میده که پول آزاد شدنش رو فراهم کنه . خبر رفتن کاروان یون تا بال به توچی هم میرسه .

http://www.jumong.ir/photos/5532757-jumong.ir-p16-s4.jpg

وزیر پیش شاه میاد و بهش میگه که الان سه روز هستش که یو می یول مراسم به پا کرده ، اما شما به قصر اونا سر نزدید ، گوم وا هم میگه که دیگه از اونا حرفی نزن . بعد هم در مورد ملاقات فرمانده هیون تو با هنگ این صحبت میشه و تسو میگه که  من خودم شخصا برای پی گیری این موضوع  پیش یون تا بال میرم و موضوع رو میفهمم . بعد از پایان مراسم  هم یونگ پو به تسو میگه که کمان دامول شکسته و من به یو می یول گفتم که ما نتونستیم کمان رو جا بزنیم . تسو هم از شنیدن این موضوع عصبانی میشه و به شدت به یونگ پو می توپه .

http://www.jumong.ir/photos/4262734-jumong.ir-p16-s5.jpg

تسو پیش یون تا بال میاد تا ازش در مورد دیدار فرمانده هنگ این و هیون تو بپرسه ، بعدش سراغ  سوسانو رو از یون تا بال میگیره ، اما میفهمه که سوسانو با جومونگ به گوسان رفته و یکم بگی نگی حالش گرفته میشه . تسو هم با یون تابال وارد بحث میشه و میگه که میدونستی که سوسونو ، جومونگ رو میشناسه از قبل ؟ یون تا بال هم میگه که بله ، زمانی که جومونگ در باتلاق گیر کرده بود ، سوسانو نجاتش داد و این سوسانو بود که اون رو به کوه شیجو برد . اینجاست که تسو میفهمه که جومونگ به کوه شیجو رفته و ممکنه که اون کمان دامول رو شکسته باشه .

http://www.jumong.ir/photos/4017628-jumong.ir-p16-s6.jpg

گروه تجاری یون تا بال و جومونگ که راهی گوسان هستند ، شبانه جایی اتراق میکنند . تا اینکه نیمه های شب جومونگ بی خوابی به سرش میزنه و میره کنار آتیش میشینه ، سوسانو هم از خدا خواسته ، وقتی میبینه که جومونگ تنهاست ، میاد کنارش میشینه و دل میدن و قلوه میگیرند و خاطره اون روزهایی که سوسانو ، جومونگ رو نجات داد رو به یاد میارند .

http://www.jumong.ir/photos/928279-jumong.ir-p16-s7.jpg

در بویو هم  یه اتفاق عجیب می افته و اونم اینه که فرمانده هیون تو سر زده به بوی و میاد و پیش شاه ( گوم وا ) ادای احترام میکنه .

http://www.jumong.ir/photos/6051504-jumong.ir-p16-s8.jpg

کاروان تجاری سوسانو و جومونگ هم به هنگ این میرسند و اونجا استراحت میکنند . اما چون سوسانو قبلا  فرمانده نظامی هنگ این رو میخواست بکشه ، سربازانش شناسایش میکنند و شبانه قصد جون سوسانو رو میکنند ، اما جومونگ مثل همیشه به کمک سوسانو میاد

http://www.jumong.ir/photos/7871954-jumong.ir-p16-s9.jpg
 
منبع:jumong.ir

لینك ثابت

نوشته :- ساعت :03:24 ب.ظ  تاریخ :جمعه 7 فروردین 1388 نظرات ()

برچسب ها  : سایت جومونگ ، جومونگ , سریال جومونگ , افسانه جومونگ , دانلود جومونگ , عکس جومونگ , تصاویر جومونگ , بازیگران جومونگ , داستان جومونگ ,فروشگاه جومونگ , سایت جومانگسایت افسانه جومونگ ، سایت افسانه جومانگ ،  فیلم کره ای , سریال کره ای جدید,فیلم کره ای جدید, سریال کره ای ,فروش فیلم کره ای ,فروش سریال کره ای , فروشگاه فیلم کره ای  ,فروشگاه سریال کره ای , جومونگ 2 , امپراطوری بادها , فیلم جومونگ , دوبله سریال افسانه جومونگ , آهنگ و موزیک جومونگ, حذف شده های جومونگ , سانسور شده های جومونگ , خلاصه قسمتهای جومونگ ،حذفیات افسانه جومونگ ، خلاصه قسمتهای قبل افسانه جومونگ ، ،خلاصه قسمتهای بعد افسانه جومونگ<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /> ، دانلود سریال افسانه جومونگ دوبله فارسی ، دانلود سریال افسانه جومونگ زیر نویس فارسی